>Bize Katılın
Deneyimli Profesyoneller

Daha önceden iş dünyasında edinmiş olduğunuz profesyonel deneyiminizden yararlanarak kariyerinizi geliştirme olanağını bulacağınız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize hemen değer katmaya başlayacağınız, deneyimli adaylara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Yeni Mezunlar

Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinden yeni mezunsanız ve profesyonel iş hayatınıza ilk adımınızı Birimsoft’ta atmak istiyorsanız; yeni mezunlara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Stajyerler

Halen üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinde eğitiminize devam ediyorsanız, profesyonel iş hayatınıza başlamadan önce stajınızı Birimsoft’ta yaparak bilişim sektöründeki kariyer olanaklarını keşfedin.

Birimsoft'un kurumsal e-posta adreslerine göndereceğiniz başvurular, başvuruları değerlendirecek kişilere ulaşamayabilecek olup, sadece bu sayfa üzerinden yapacağınız iş ve staj başvurularınız dikkate alınacaktır. Size uygun olacağını düşündüğünüz birden fazla pozisyona da başvurabilirsiniz.