>Özel Yazılımlar

Özel Yazılım Çözümleri

Birimsoft firmalara yönelik hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için uzman bir ekibe sahiptir. Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, erp entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Birimsoft tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.

Birimsoft ekibi olarak, özel yazılım projelerinde Çevik (Agile) yazılım geliştirme metodolojilerini kullanırız. Projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil; müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüzyüze görüşmelere ayırır; aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Proje kapanışıyla beraber bizden istenen gerekli dökümantasyon, kullanıcı kılavuzları vb. hazırlanıp teslim edilir. Bu çözüme odaklı felsefemiz sayesinde proje başarısı her zaman üst seviyede olmaktadır.

1. Analiz ve Tasarım
2. Kodlama
3. Yükleme, test ve düzeltmeler
4. Dökümantasyon

 

Mobil Uygulama Çözümleri ve Mobil Web Uygulamaları

Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Mobil cihaz kullanımının hızla artması, şirketleri mobil kullanıcılara hitabeden kullanıcı dostu arayüzlere sahip mobil uygulama ve mobil web uygulamaları pazara sunmaya kaçınılmaz olarak itmektedir. Günümüzde birçok windows veya web tabanlı uygulamanın mobil versiyonu bulunmaktadır.

Birimsoft, akıllı telefon pazarında Android cihazlarda çalışan yerel (native) mobil uygulamaların yanında, Html 5 teknolojisini kullanarak mobil web uygulamaları da geliştirmektedir. Birimsoft; Navigasyon, Lokasyon Bazlı Servisler, Sosyal Medya Uygulamaları, Sahadan Veri Toplama, Kurumsal Mobil Uygulamalar, Mobil E-Ticaret Uygulamaları, Mobil Ödeme Sistemleri vb. konularında yazılımlar ve çözümler üretmektedir.


İçerik Yönetim Sistemi - Birimsoft CMS

Günümüzde web site içeriklerinin kolay yönetilebilmesi için İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) büyük bir önem kazanmıştır. Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun (Yeni TTK) getirmiş olduğu standartlar ile bu önem daha da artacaktır.

Birimsoft CMS sistemi, yeni Microsoft Asp.Net .Net Framework 4.0 teknolojisi kullanılarak SEO uyumlu (Arama Motoru Optimizasyonu), mobil ve masaüstü tüm browserlarda çalışan platform bağımsız, kolay yönetilebilir, düşük maliyetli, yüksek performanslı, esnek bir web yönetim platformu deneyimi sunmaktadır.


Birimsoft CMS Genel Özellikler

Asp.Net .Net Framework 4.0 teknolojisi
Kullanımı kolay yönetim paneli
Seo uyumlu dinamik yapı (arama motoru optimizasyonu)
Platform bağımsız ( mobil cihaz uyumlu ve html5 desteği )
Yüksek performans
Yeni Türk Ticaret Kanunu’na uyumlu