>Web Tasarımı

Birimsoft Web Tasarımı

Günümüzde şirketler hedef kitlelerine web siteleri sayesinde kolay, hızlı ve düşük maliyetlerle ulaşabilmektedir. Birimsoft, şirket veya kişisel web sitelerinin tasarımı, yazılımı, uygulaması ve devreye aldıktan sonra geliştirme ve destek hizmetlerini vermektedir. Kurumsal kimlik ve dijital pazarlama bağlamında şirketlerin web sitesi, mobil web sitesi, mikro site başlıklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Birimsoft firmalara özgün tasarımlar sunar. Altyapı olarak da Html 5, Asp, Jquery, Microsoft Asp.Net .Net Framework 4.0 ve SQL Veritabanı kullanır. Bu sayede yapmış olduğumuz web siteleri windows browserlarda çalıştığı gibi aynı zamanda mobil cihazlar, akıllı telefonlar, tablet cihazlarda da kullanıcı dostu bir deneyim sunmaktadır.

Web tasarımda önemli detaylardan birisi de kullanıcının işlemini gerçekleştirme süresidir. Müşterimizin ve kullanıcısının istedikleri işlemi hızlı ve hatasız yerine getirmeleri büyük zamandan tasarruf sağlar. Yönetim paneline sahip internet siteleri bu nedenle çok rağbet görür. Müşterilerimizin yönetim paneli ile internet sitelerinde değişiklik yapmaları kullanıcılarına daha iyi hizmet verme açışından büyük önem taşır. Tasarladığımız sitelerdeki yönetim paneli ile müşterilerimiz kısa sürede internet sitelerinde değişiklik yaparak daha iyi hizmet sağlar.

Web tasarım çalışmalarımız hem görsel ve Google optimizasyon konularına hassasiyet göstermektedir. Web tasarım çalışmalarımızda %100 CMS (uzaktan güncelleme sistemi) uygulanmaktadır.

Müşterimizin isteği ve sektördeki tecrübemiz doğrultusunda müşterimiz için ideal internet sitesini tasarlayıp kullanıma açarız.

Web tasarım hizmet kategori altında yer alan desteklerimiz:

Web Tasarım ve güncelleme
Periyodik web analizi ve raporlandırma
Web site optimizasyonu
Tüm Platformlara (Responsive) uyumlu Web Tasarımı 
Alan Adı, Web Hosting ve Web Site transfer hizmetleri.